Ik geef je mijn Utopia

Paul Groeninckx


Nederlands | 22-10-2025 | 258 pagina's

9789465283203

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 23,50

 Voorraad
   Leverbaar, de levertijd is 5-6 werkdagen

   Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken

   Gratis afhalen, elke dag open!




Korte beschrijving/Annotatie

Een samenvatting van meer dan veertig jaar professionele ervaring, in meer dan veertig bedrijven, in meer dan veertig landen.

Tekst achterflap

Ik geef je mijn Utopia is een authentieke getuigenis van meer dan 43 jaren managementervaring: eerst als directielid, dan als strategisch consultant, zowel in binnen- als buitenland. In tien brieven aan zijn fictieve kleinzoon Jef en aan de hand van wat je een ´biografictie’ kunt noemen, geeft dit boek 101 praktische adviezen voor elke ondernemer, manager, politicus, kortom voor eenieder. Het boek heeft niet tot doel een absolute waarheid te verkondigen. Dé waarheid bestaat immers niet. Het wil alleen een basis vormen voor vruchtbare gesprekken en innovaties. Een must read!

Biografie

Paul Groeninckx (1957) woont in Gent (België) en verblijft regelmatig op het paradijselijke eiland La Palma, samen met zijn echtgenote Greta. Met Ik geef je mijn Utopia schrijft hij in één elan en met veel passie een authentieke getuigenis van het leven. Hij deelt in dit boek zijn kijk op een betere wereld, een beter bedrijfsleven, een beter leven met de volgende generatie. Na zijn succesvolle debuutroman Con Amor schrijft Paul Groeninckx nu een origineel en waardevol managementboek dat elke ondernemer, manager en jonge professional, zal inspireren. Hij hoopt dat het boek een zaadje plant voor een andere kijk op de (bedrijfs)wereld, het ondernemerschap en de mens.

Details

EAN :9789465283203
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  22-10-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Te bestellen
Aantal pagina's :258