Beweging in het plan
Peter Paul Witsen
Nederlands | 16-10-2025 | 326 pagina's
9789465181318
Paperback / softback
29,95
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Details
| EAN : | 9789465181318 |
| Uitgever : | TU Delft Open |
| Publicatie datum : | 16-10-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 190 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 749 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 326 |
| Reeks : | A+BE Architecture and the Built Environment |