Van Dale Pocketwoordenboek Spaans-Nederlands
J.B. Vuyk-Bosdriesz
Nederlands | 12-04-2022 | 768 pagina's
9789460776052
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Korte beschrijving/Annotatie
Het beste woordenboek voor het eindexamen 2026
Tekst achterflap
Het woordenboek Spaans voor middelbare school, havo/vwo & eindexamen Spaans
Het Van Dale woordenboek Spaans-Nederlands is hét woordenboek Spaans voor de middelbare school. Geschikt voor brugklas t/m eindexamen en aanbevolen voor het eindexamen Spaans in vmbo, havo en vwo – in Nederland én Vlaanderen.
Waarom dit woordenboek Spaans de beste keuze is
- Meest gebruikte woordenboek Spaans-Nederlands in Nederland en Vlaanderen
- Aanbevolen door docenten en geschikt voor exameneisen 2025/2026
- Betrouwbare kwaliteit van Van Dale woordenboeken
- Volledig vernieuwd met actuele Spaanse woorden en uitdrukkingen
- Ideaal tijdens toetsen, examens en eindexamen Spaans
Betrouwbaar & snel in gebruik
- Duidelijke voorbeeldzinnen in Spaans en Nederlands
- Informatie over uitspraak, grammatica en vervoegingen
- Inclusief spreekwoorden en vaste uitdrukkingen
- Overzichtelijke opzet: vind snel de juiste vertaling
?? Perfect voor schooljaar 2025/2026
Onmisbaar voor huiswerk, proefwerken en eindexamenvoorbereiding Spaans.
Slagen doe je met Van Dale. Bestel vandaag nog.
Details
| EAN : | 9789460776052 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 12-04-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 194 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 38 mm |
| Gewicht : | 722 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 768 |