De zon
Colin Stuart
Nederlands | 02-06-2022 | 240 pagina's
9789085717812
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 9,90
Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken
Gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
De zon is niet alleen het centrum, maar ook een van de grootste mysteries van ons zonnestelsel. Dit boek vol prachtige foto’s neemt je mee langs raadselachtige zonnevlekken en de aard van de corona. Het vertelt over het sluimerende gevaar van zonnevlammen voor het leven op aarde en onthult hoe de zon uiteindelijk aan haar einde zal komen.
Een nieuwe generatie ruimtesondes komt momenteel dichter bij de zon dan ooit tevoren. Dat levert een schat aan nieuwe informatie op over onze rebelse ster. Daarom is nu het perfecte moment om zowel achteruit als vooruit te kijken: achteruit naar een tijd waarin de zon niet meer dan een bol aan de hemel was, en vooruit naar de berg aan nieuwe kennis die we over dit hemellichaam op zullen doen.
De zon onderzoekt onze langdurige fascinatie voor die gele hemelbol: van oud bijgeloof, via vroege wetenschappelijke studies, tot een up-to-date overzicht van alles wat we weten en alles wat nog steeds een groot raadsel vormt.
Biografie
Colin Stuart is sterrenkundejournalist en populairwetenschappelijk auteur en spreker. Hij schreef meer dan tien boeken die naar zeventien talen zijn vertaald en publiceerde artikelen in onder meer New Scientist, The Guardian en The Wall Street Journal. Hij is Fellow van de Royal Astronomical Society en er is een planetoïde (15347) naar hem vernoemd: Colinstuart.
Details
EAN : | 9789085717812 |
Uitgever : | Veen Media |
Publicatie datum : | 02-06-2022 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 223 mm |
Breedte : | 210 mm |
Dikte : | 15 mm |
Gewicht : | 603 gr |
Status : | Op voorraad bij leverancier |
Aantal pagina's : | 240 |