(9-11 j.) Maxi puzzelpret
ZNU
Nederlands | 15-10-2024 | 176 pagina's
9789044768060
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,95
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
Ontdek meer dan 100 superleuke puzzels in dit grote puzzelboek! Het staat vol met uitdagende en leerzame sudoku's, woordzoekers, kruiswoordraadsels en Zweedse raadsels. Je kind zal er niet alleen urenlang puzzelpret aan beleven, maar ook zijn concentratie mee verbeteren. Dit boek laat de hersenen ongetwijfeld kraken! Voor kinderen van 9 tot 11 jaar.
Details
| EAN : | 9789044768060 |
| Uitgever : | Centrale Uitgeverij Deltas |
| Publicatie datum : | 15-10-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 434 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 176 |