Shopaholic

Sophie Kinsella


Nederlands | 11-10-2019 | 288 pagina's

9789044354225

Paperback / softback


€ 23,99

 Voorraad
   Te bestellen (langere levertijd)

   Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken

   Gratis afhalen, elke dag open!




Tekst achterflap

Stap binnen in de aanstekelijke wereld van een bruisende vrouw, die slechts één groot probleem heeft: ze kan geen winkel voorbijlopen zonder dat leuke jasje of die mooie schoenen te kopen. Rebecca werkt voor het tijdschrift Succesvol Sparen hoewel haar eigen financiële situatie een puinhoop is. De schulden stapelen zich in hoog tempo op, evenals de dreigbrieven van de bank. Ondanks haar groeiende paniekgevoel blijft Becky vrolijk en optimistisch. In haar dromen ziet ze zichzelf de loterij winnen, of blijkt de bank een vergissing te hebben gemaakt, waardoor al haar problemen in één klap worden opgelost. Maar de werkelijkheid is anders!

Biografie

Sophie Kinsella veroverde de harten van miljoenen lezers met haar verfilmde Shopaholic-serie. Ook haar andere romans zoals Voor wat, hoort wat en Mijn niet zo perfecte leven zijn zeer succesvol en worden in meer dan zestig landen uitgegeven. Sophie Kinsella studeerde politicologie, filosofie en economie in Oxford. Ze woont met haar man, vier zoons en een dochter in Londen.

Details

EAN :9789044354225
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  11-10-2019
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :135 mm
Dikte :23 mm
Gewicht :343 gr
Status :Te bestellen (langere levertijd)
Aantal pagina's :288
Keywords :  bank;bankproblemen;becky;chicklit;consumentisme;dreigbrieven;dromen;escapisme;feelgood;feelgood roman;financiële chaos;financiële crisis;financiële problemen;humor;humoristische thriller;jassen;leven zonder geldzorgen;liefde;loterij;luchtig;onbezorgdheid;onzekerheid;optimisme;overdaad;paniek;probleemoplossing;problemen;rebecca;rebecca bloomwood;rebecca bloomwood series;rebecca brandon;roman;schoenen;schulden;schuldgevoelens;schuldhulp;shopaholic;shopaholic deel 1;shopaholic-serie;shoppen als uitlaatklep;sophie kinsella;stress;succesvol sparen;tijdschrift;uitgaven;vergissing;verkeerde keuzes;verslaafd;vreugde;werkelijkheid;winkelen;winkelverslaving;zelfbedrog