Het mooiste vak van de wereld

Jennifer Bergkamp-Marlies Kieft


Nederlands | 14-10-2025 | 208 pagina's

9789029553759

Paperback / softback


€ 21,99

 Voorraad

   Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken

   Gratis afhalen, elke dag open!




Tekst achterflap

Palliatief wijkverpleegkundige Jennifer Bergkamp vindt dat niet de protocollen en bureaucratische regels maar de méns centraal moet staan in de verpleging: de patiënt, en ook de zorgverlener. Met een mengeling van kwetsbaarheid en humor vertelt ze samen met auteur Marlies Kieft vanuit de praktijk over actuele thema’s en haar ervaringen die zorgprofessionals en mantelzorgers in het hart zullen raken. Ze pleit voor een herwaardering van het mooiste vak van de wereld – dat van verpleegkundige.

Biografie

Jennifer Bergkamp heeft twintig jaar ervaring als (palliatief) wijkverpleegkundige. Ze schrikt er niet voor terug heilige zorghuisjes omver te schoppen. Ze is politiek adviseur over de zorg en geliefd spreker op congressen en in de media.

Marlies Kieft (Bergen, 1967) is journalist voor o.a. dagblad Trouw, Yoga Magazine en Plus Magazine. Maandelijks schrijft zij voor Trouw in de rubriek ‘Naschrift’ uitgebreide levensverhalen van mensen die recent overleden. In 2018 verscheen Anders mooi, leven met Pippa, waarin zij schrijft over haar leven met haar dochter met het syndroom van Down. In 2023 verschijnt de persoonlijke memoir Het is goed met mij. Over de stervenskunst van mijn vader. Ook schreef zij met Richard Korver en Iva Bicanic Dicht bij huis. Hoe steun je een kind na seksueel misbruik?.


Details

EAN :9789029553759
Auteur: 
Uitgever :Singel Uitgeverijen
Publicatie datum :  14-10-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :208