30 jaar onafhankelijk in boeken

Verloren pelgrim


Nederlands | 31-03-2023 | 256 pagina's

9789021424606

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99 € 15,00


 Voorraad

   Op voorraad bij leverancier

   Verzendkosten € 4,95 | Gratis bezorging vanaf € 30,-

   Gratis ingepakt!




Tekst achterflap

Genomineerd voor de NBD Biblion Gouden Strop 2024!

Wandelen is gezond, tenzij de dood je op de hielen zit…

In een kerkje aan de camino naar Santiago de Compostella wordt een Amerikaanse priester dood aangetroffen; zijn keel is doorgesneden. De laatste persoon met wie hij is gezien is medepelgrim Johan Ordelman. Als de politie de Nederlander oppakt blijkt dat hij al meer dan twee jaar rondzwerft op de beroemde pelgrimsroute, en dat hij beweert een medium te zijn.

Psychiatrisch hulpverlener Bruno Mena Solano wordt gevraagd om met Johan in gesprek te gaan. Tijdens hun eerste ontmoeting maakt de pelgrim een vriendelijke en evenwichtige indruk. Maar naarmate Bruno meer over hem te weten komt blijkt het lastig in te schatten wie deze man nou precies is, en wat hij doet. Heeft hij alleen maar een bijzondere kijk op het leven en de dood of lijdt hij aan wanen? Is hij een psychopaat die zich anders voordoet dan hij is? Of is er toch meer aan de hand dan Bruno voor mogelijk wil houden?

Verloren pelgrim is de nieuwe spannende roman van Wim Bax die lezers op het puntje van hun stoel houdt. Voor fans van De Camino en Criminal Minds.

‘IJzingwekkende ontknoping.’ – Juryrapport NBD Biblion Gouden Strop 2024

‘Als alle puzzelstukjes op hun plaats liggen komt het binnen: dit was eng. Dit was heel eng.’ – **** VN Detective & Thrillergids

‘Compleet overtuigend […] Wim Bax is een aanwinst in de Nederlandse thrillerwereld.’ **** De Telegraaf

‘Een beklemmend verhaal tegen de achtergrond van de camino naar Santiago.’ – Gijs Korevaar, Nederlands Dagblad

‘Indrukwekkende spannende roman. De mythische camino wordt een gevaarlijke exercitie.’ Rutger van der Heijden, Boekhandel De Vries van Stockum


Biografie

Wim Bax studeerde aan de Theateropleiding in Eindhoven. Hij werkte als acteur voor tv en theater, en als scenarioschrijver van (korte) films en televisieseries. In 2021 verscheen zijn debuutthriller Hou het stil, die unaniem lovend werd ontvangen en voor meerdere prijzen werd genomineerd, waaronder de MAX Bronzen Vleermuis.

Details

EAN :9789021424606
Auteur: 
Uitgever :Singel Uitgeverijen
Publicatie datum :  31-03-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :135 mm
Dikte :23 mm
Gewicht :319 gr
Status :Op voorraad bij leverancier
Aantal pagina's :256