Boeken | Books | Bücher | Livres

Violet, vervloekt & verwoest


Nederlands | 26-07-2022 | 368 pagina's

€ 24,99


    Te bestellen bij leverancier



   Gratis bezorging vanaf € 20,-

   Retourneerbaar binnen 14 dagen


Tekst achterflap

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

• Exclusieve eerste oplage: superluxe gebonden editie met stofomslag, linnenlook met goudfoliestempel, kleur op snee en fanart op de schutbladen!
• Spanning, romantiek, magie en intrige
• Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
• Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
• Het eerste deel van een duologie
• Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin


Biografie

Gina Chen dacht het grootste deel van haar leven dat ze een hekel had aan schrijven, totdat ze een paar duizend woorden fanfiction produceerde en besloot dat ze misschien toch een schrijver was. Ze is een autodidactische kunstenaar met een graad in computerwetenschappen en heeft een bijzondere voorliefde voor sprookjes, demonenverhalen, romantische komedies en quizshows. Ze woont in Zuid-Californie.



Details

    ISBN :9789000382330
    Auteur: 
    Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
    Vertaler : Lia Belt
    Publicatiedatum :  26-07-2022
    Uitvoering :Hardback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :162 mm
    Breedte :236 mm
    Dikte :36 mm
    Gewicht :702 gr
    Status :Te bestellen bij leverancier
    Aantal pagina's :368
    Sleutelwoorden :  duister;fantasy;intrige;koninklijk;kwaad;magie;paranormaal;romantiek;spanning;sprookje;voorspellingen;ziener