19,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Details
| EAN : | 9781805330677 |
| Uitgever : | Pushkin Press |
| Publicatie datum : | 07-09-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 153 mm |
| Breedte : | 232 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 454 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 368 |