13,50
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Korte beschrijving/Annotatie
A powerful and chilling novel of forbidden borders, haunted landscapes and a teenage girl in danger.
Details
| EAN : | 9781783787852 |
| Uitgever : | Granta Books |
| Publicatie datum : | 06-05-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 129 mm |
| Breedte : | 197 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 118 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 160 |