30 jaar onafhankelijk in boeken

Six of Crows


Engels | 25-06-2024 | 512 pagina's

9781780622286

Paperback / softback


€ 13,95


 Voorraad

   Op voorraad bij leverancier

   Verzendkosten € 4,95 | Gratis bezorging vanaf € 30,-

   Gratis ingepakt!




Tekst achterflap

See the Grishaverse come to life on screen with the Netflix series, Shadow and Bone - Season 2 streaming now!Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Details

EAN :9781780622286
Auteur: 
Uitgever :Van Ditmar Boeken B.V.
Publicatie datum :  25-06-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Engels
Hoogte :198 mm
Breedte :129 mm
Dikte :41 mm
Gewicht :408 gr
Status :Op voorraad bij leverancier
Aantal pagina's :512
Reeks :  Six of Crows