33,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Korte beschrijving/Annotatie
New book coming soon from Penguin Random House.
Details
| EAN : | 9781529151916 |
| Uitgever : | Cornerstone |
| Publicatie datum : | 13-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 165 mm |
| Breedte : | 242 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 480 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 288 |