19,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Details
| EAN : | 9781529113341 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-09-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 217 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 304 |