30 jaar onafhankelijk in boeken

A Tempest of Tea


Engels | 15-02-2024 | 352 pagina's

9781529098945

Paperback / softback


€ 13,95

  VOEG TOE AAN MIJN WINKELWAGEN
 Voorraad

   Op voorraad bij leverancier

   Verzendkosten € 4,95 | Gratis bezorging vanaf € 30,-

   Gratis ingepakt!




Tekst achterflap

First in a new duology from New York Times best seller author Hafsah Faizal comes this gritty, high-stakes YA in which a girl gets tangled in a heist with vampires and must face the consequences - perfect for fans of Six of Crows.

Details

ISBN :9781529098945
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Publicatiedatum :  15-02-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal :Engels
Hoogte :199 mm
Breedte :133 mm
Dikte :24 mm
Gewicht :239 gr
Status :Op voorraad bij leverancier
Aantal pagina's :352