Introduction to Political Theory
Jeffrey Church
Engels | 14-04-2026 | 368 pagina's
9781071971796
Paperback / softback
117,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
Introduction to Political Theory makes political theory approachable for students, pairing classical exercises with contemporary examples to engage readers and give them a strong foundation for future study.
Details
| EAN : | 9781071971796 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 229 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 533 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 368 |