Public Policy
Sara R. Rinfret-Denise L. Scheberle-Michelle C. Pautz
Engels | 14-04-2026 | 424 pagina's
9781071962879
Paperback / softback
185,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
A concise, student-friendly guide to the fundamentals of American public policy
Details
| EAN : | 9781071962879 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 186 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 757 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 424 |