158,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Details
| EAN : | 9781071917190 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 229 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 778 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 544 |