Critical Thinking for Strategic Intelligence
Katherine H. Pherson-Randolph H. Pherson
Engels | 14-04-2026 | 560 pagina's
9781071902288
Paperback / softback
85,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
A highly regarded, easy-to-use handbook for developing core critical thinking skills and analytic techniques.
Details
| EAN : | 9781071902288 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 229 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 801 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 560 |