Statistical Design and Inference for the Social Sciences
Donald Vandegrift
Engels | 14-04-2026 | 520 pagina's
9781071848579
Paperback / softback
185,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
Statistical Design and Inference for the Social Sciences goes beyond the math to teach students how to use data to support meaningful, causal arguments.
Details
| EAN : | 9781071848579 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 186 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 923 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 520 |