26,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Korte beschrijving/Annotatie
UnderlandWall Street Journal
Details
| EAN : | 9780393242133 |
| Uitgever : | W. W. Norton & Company |
| Publicatie datum : | 20-05-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 236 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 650 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |