14,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
The sixth Kings of Sin book from New York Times bestselling author Ana Huang's delicious new series of standalones, featuring seven steamy billionaires inspired by the seven deadly sins.
Details
| EAN : | 9780349436418 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 28-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 298 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 432 |
| Reeks : | Kings of Sin |