30 jaar onafhankelijk in boeken

De bloemist


Nederlands | 05-03-2024 | 320 pagina's

9789402714470

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 19,99


 Voorraad

   Op voorraad bij leverancier

   Verzendkosten € 4,95 | Gratis bezorging vanaf € 30,-

   Gratis ingepakt!




Tekst achterflap

De bloemist is een geweldige psychologische thriller van C.L. Pattison. Een aanrader voor de lezers van Freida McFadden en B.A. Paris.

Amy Mackenzies leven gaat haar voor de wind. Haar bedrijf in bloemsierkunst floreert en ze heeft een bestand van vermogende klanten, onder wie twee wel heel glamoureuze: de architect James Elliott en zijn mooie vrouw Eleanor. Maar hoezeer ze ook probeert om deel uit te maken van hun wereld, Amy wordt nooit echt geaccepteerd.

Tot ze door het stel wordt ingehuurd om de bloemen te verzorgen voor een groot feest. Eindelijk krijgt ze de kans om het leven te leiden waar ze altijd van heeft gedroomd. Wanneer een van de gasten dood wordt aangetroffen, kijkt iedereen echter direct naar Amy. De bloemist moet vechten om haar naam te zuiveren en ontdekt daarbij een nieuwe kant van de Elliotts.

Maar Amy zelf verbergt een nog groter geheim. En tegen de tijd dat ze zich realiseert dat het verleden haar heeft ingehaald, is het misschien al te laat…

Lezersreacties:

'Dit is mijn soort thriller! De plottwists waren adembenemend. Een must-read!' *****

'Zo verslavend om te lezen, met een geweldige en onverwachte wending.' *****

'Ik heb dit boek binnen een dag uitgelezen, want ik kon het gewoon niet neerleggen!' *****

Details

EAN :9789402714470
Auteur: 
Uitgever :HarperCollins Holland
Vertaler : Angela Knotter
Publicatie datum :  05-03-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :141 mm
Dikte :28 mm
Gewicht :410 gr
Status :Op voorraad bij leverancier
Aantal pagina's :320