Alle wegen leiden naar Babel
Daan Nijssen
Nederlands | 21-09-2023 | 352 pagina's
9789401918510
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 29,50
Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken
Gratis afhalen, elke dag open!
Korte beschrijving/Annotatie
In ‘Alle wegen leiden naar Babel’ beschrijft Daan Nijssen de voorgeschiedenis van de Zijderoute. Eerder debuteerde hij zeer succesvol met zijn boek ‘Het wereldrijk van het Tweestromenland’.
Tekst achterflap
In ‘Alle wegen leiden naar Babel’ beschrijft Daan Nijssen de voorgeschiedenis van de Zijderoute. Want de Zijderoute ontstond niet vanuit het niets. In het Midden-Oosten waren al duizenden jaren complexe handelsnetwerken aanwezig waarvan Babel, in het oude Mesopotamië, het kloppende hart was. Hier ontstond een niet-aflatende vraag naar luxegoederen, die de drijvende kracht vormde achter de opkomst en ondergang van wereldrijken, en de beschavingen van Mesopotamië, Egypte, India, China en Rome voorgoed met elkaar verbond.
Daan Nijssen debuteerde zeer succesvol met ‘Het wereldrijk van het Tweestromenland’. In zijn tweede boek, ‘Alle wegen leiden naar Babel’, toont hij aan hoe duizenden jaren vóór de Zijderoute goederen, technologie, kennis, kunst en religie de weg tussen oost en west al hadden gevonden.
“Nijssen heeft met ‘Het wereldrijk van het Tweestromenland’ een populair-wetenschappelijk boek geschreven van internationale allure.” **** – NRC
Recensie/Quote
‘In het vlot geschreven Alle wegen leiden naar Babel onthult Daan Nijssen in alle geuren en kleuren een wereld van lang geleden die meer op de onze lijkt dan je zou verwachten. **** in het NRC.’
Details
EAN : | 9789401918510 |
Uitgever : | VBK Media |
Publicatie datum : | 21-09-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 228 mm |
Breedte : | 150 mm |
Dikte : | 28 mm |
Gewicht : | 508 gr |
Status : | Op voorraad bij leverancier |
Aantal pagina's : | 352 |