Nederland voor de Nederlanders
Mounir Samuel
Nederlands | 10-12-2024 | 208 pagina's
9789046833483
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 18,99
Verzendkosten € 4.95 | Eén euro vanaf € 30,- aan boeken
Gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
Welkom in Nederland voor de Nederlanders. Een land waar steeds minder mensen thuis horen, zich thuis voelen of een thuis vinden. Want wie is die Nederlander, en wie bepaalt dat?
Nederland voor de Nederlanders laat zien hoe de samenleving verhardt, de ongelijkheid groeit en de pijlers van onze democratie en rechtstaat wankelen. Het gaat niet goed met Nederland, en Nederland doet geen goed. Nu (extreem)rechtse politici in het centrum van de macht zijn beland, dreigt ons land aan zichzelf ten onder te gaan. In dit persoonlijke en politieke boek ontwart politicoloog Mounir Samuel de kluwen waarin we verstrikt zijn geraakt, geeft hij antwoorden op deze tijd en wijst hij de weg naar een land dat hoop brengt en leven geeft. Een Nederland voor alle Nederlanders.
Biografie
Mounir Samuel (1989) is politicoloog, meermaals bekroond journalist en auteur van titels als Jona zonder walvis en Je mag ook niets meer zeggen. In zijn werk en leven gaat hij geen ongemakkelijk gesprek uit de weg en richt hij zich specifiek op sociale revoluties en maatschappelijke verandering.
Details
EAN : | 9789046833483 |
Uitgever : | Park Uitgevers |
Publicatie datum : | 10-12-2024 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 200 mm |
Breedte : | 125 mm |
Dikte : | 16 mm |
Gewicht : | 233 gr |
Status : | Op voorraad bij leverancier |
Aantal pagina's : | 208 |