Red, White & Royal Blue
Casey McQuiston
Engels | 14-04-2022 | 448 pagina's
9781529099461
Paperback / softback
14,99
Voorraad
Op voorraad bij leverancier
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
From the instant New York Times-bestselling author Casey McQuiston comes the TikTok sensation Red, White & Royal Blue.
Details
| EAN : | 9781529099461 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 14-04-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 304 gr |
| Status : | Op voorraad bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 448 |