The Politics of the Presidency
John Anthony Maltese-Andrew Rudalevige-Joseph A. Pika
Engels | 14-04-2026 | 720 pagina's
9781071985410
Paperback / softback
158,00
Voorraad
Te bestellen (langere levertijd)
Gratis verzending bij € 30,00 aan boeken!
Altijd gratis afhalen, elke dag open!
Tekst achterflap
Get insightful coverage and analysis of the US presidency with this comprehensive text.
Details
| EAN : | 9781071985410 |
| Uitgever : | SAGE |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 229 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 1024 gr |
| Status : | Te bestellen (langere levertijd) |
| Aantal pagina's : | 720 |