30 jaar onafhankelijk in boeken

Iron Flame


Engels | 02-11-2023 | 512 Bekijk inkijkexemplaar

9780349437033

Paperback / softback


€ 22,99


 Voorraad

   Op voorraad bij leverancier

   Verzendkosten € 4,95 | Gratis bezorging vanaf € 30,-

   Gratis ingepakt!




Tekst achterflap

Hunger Games meets House of Dragon in this epic fantasy romance series. Perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J Maas and dark academia.From the INSTANT SUNDAY TIMES BESTELLING author, Rebecca Yarros, comes the eagerly anticipated sequel to TIKTOK SENSATION and RADIO TWO BOOK CLUB pick Fourth Wing . . .

Details

EAN :9780349437033
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Publicatie datum :  02-11-2023
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Engels
Hoogte :236 mm
Breedte :155 mm
Dikte :46 mm
Gewicht :786 gr
Status :Op voorraad bij leverancier
Aantal pagina's :512