MAGEE*VOLMACHT

Auteur Audrey Magee
ISBN
9789041423726
Paperback
De literaire roman De volmacht van Audrey Magee speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is geschreven vanuit het perspectief van twee Duitse geliefden: de Duitse soldaat Peter Faber en de Berlijnse Katherina Spinell. Het is een huwelijk met de handschoen, want ze hebben elkaar nooit eerder ontmoet. Tijdens hun wittebroodsweken zien ze een mooie toekomst voor zich, onder de 'glorieuze' vlag van het nazisme. Zal hun liefde sterk genoeg zijn om door moeilijke tijden heen te komen?
Audrey Magee weet met het intieme portret van de jonge geliefden een confronterend beeld te schetsen van de gruwelen van de Tweede Wereldoorlog. De volmacht is hard en hartverwarmend tegelijk; voor lezers van Bernhard Schlink en Hans Fallada
Niet op voorraad

Neem contact op voor de mogelijkheden tot bestellen.

E-mailen naar een vriend
  • Gratis verzending bij bestellingen boven de € 49,-
  • Eerste boek gratis bij boeken onder de € 10,-
  • Niet goed geld terug garantie 024-3221734
  • Vertel je vrienden over Roelants en ontvang € 5,-
Boekhandel Roelants
Locatie

Boekhandel Roelants [Voorheen De Oude Mol]
Van Broeckhuysenstraat 34
6511 PJ  Nijmegen

roelants@roelants.nl
024-3221734