Italiaanse nachten 3 - Sicilie

Auteur Irene Cao
ISBN
9789401601580
Elenas leven staat totaal op zijn kop. Ze heeft haar relatie verbroken om bij haar grote liefde Leonardo te zijn, maar hij blijkt een geheim te hebben. Alles ontglipt haar: haar baan, de liefde, vriendschappen en haar geluk. Elke avond stort ze zich in een nieuw avontuur met een andere man, tot ze een ongeluk krijgt. Ze komt bij in het ziekenhuis, waar tot haar verbazing Leonardo aan haar bed staat. Hij wil haar verdriet wegnemen. Maar Leonardo heeft nog niet afgerekend met een demon uit zijn verleden... De Italiaanse nachten-serie is de sensuele Italiaanse trilogie die lezeressen diept raakt. 'Romantische en spannende trilogie' - Italië Magazine `Leonardo mag bij mij wel langskomen in de keuken!' Wil `Boeiend en aantrekkelijk. Ik ben verliefd op de personages!' Valerie Voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve.
Niet op voorraad

Neem contact op voor de mogelijkheden tot bestellen.

E-mailen naar een vriend
  • Gratis verzending bij bestellingen boven de € 49,-
  • Eerste boek gratis bij boeken onder de € 10,-
  • Niet goed geld terug garantie 024-3221734
  • Vertel je vrienden over Roelants en ontvang € 5,-
Boekhandel Roelants
Locatie

Boekhandel Roelants [oude mol]
Van Broeckhuysenstraat 34
6511 PJ  Nijmegen

roelants@roelants.nl
024-3221734

Books by Roelants [@Radboud]
Thomas van Aquinostraat 1A
6525 GD  Nijmegen

024-7370273